| Προστασία | 100% Safe VSWR over προστασία (Isolator) για κάθε μονάδα |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 50-150 μέτρα @ -75dBm |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 1-2 ώρες (πρόσθετες επιλογές μπαταρίας διαθέσιμες) |
| Διαστάσεις | 490 x 370 x 190 mm (Υ × Π × Β) |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Βάρος | 12 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 680 X 240 X 95mm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα (-75dBm@Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Βάρος | 6.2Kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 440 X 250 X 90mm |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή DC 24V |
| Τηλεχειριστήριο | 2-5 μέτρα με υπέρυθρο τηλεχειριστήριο για ON/OFF |
| Κεραία | Μήκος 380 mm |
| Βάρος συσκευής | 800 γραμμάρια |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Δυναμικό | Δύναμη εκπομπής |
| Διαστάσεις συσκευής | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Μέγεθος | 330×280×120 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Διαστάσεις | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Μπαταρία | 4000mA/H Ενσωματωμένο |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 650g |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Τροφοδοτικό | Εσωτερική μπαταρία: 24V, 3500mAh; ή εξωτερική μπαταρία |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 55W |
| Αντένα οθόνης | Κέρδος 10dBi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |