| حفاظت | 100٪ ایمن VSWR بیش از حفاظت (Isolator) برای هر ماژول |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-150 متر @ -75dBm |
| زمان کار باتری | 1-2 ساعت (گزینه های باتری اضافی موجود است) |
| ابعاد | 490 × 370 × 190 میلیمتر (طول × عرض × عرض) |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| وزن | 12 کیلوگرم |
|---|---|
| بعد | ۶۸۰ × ۲۴۰ × ۹۵ میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
| محدوده جنجال | شعاع 50 تا 150 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| وزن | 6.2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 440 × 250 × 90 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V یا DC 24V |
| کنترل از راه دور | 2-5 متر با کنترل از راه دور مادون قرمز برای روشن/خاموش برق |
| آنتن | طول 380 میلی متر |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| ولتاژ | AC100-240V / DC12V |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه | 330×280×120 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| توان خروجی RF | 26 وات |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| ابعاد | 350mm × 150mm × 40mm |
| وزن | 2 کیلوگرم |
| رطوبت | 30-95٪ (غیر متراکم) |
| باتری | 4000mA/H داخلی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 650 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 3500 میلی آمپر ساعت؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| مصرف برق | 55W |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |