| Βάρος | 2 κιλά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
| Διαστάσεις | 350 mm × 150 mm × 40 mm |
| Αξεσουάρ | Εγχειρίδιο χρήσης, Βίδες στερέωσης |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Κεραία | Μήκος 380 mm |
| Διαστάσεις | 330×238×60 χιλιοστά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 10-40 μέτρα (-75dBm) |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 103W, 5-10W ανά μπάντα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 10-100 μέτρα |
| Χρώμα | Λευκό / Ασημένιο |
| Μέγεθος προϊόντος | 380×280×130 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-25 μέτρα στα -75dBm |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Χρόνος λειτουργίας | Πάνω από 3 ώρες συνεχόμενα |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10ºC έως +55ºC |
| Βάρος | 3.0KG |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Μέγεθος | 44*11*3,5cm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20W (2,5W ανά μπάντα) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Βάρος | 9,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 415mm(L) × 340mm(W) × 174mm(H) |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 30-100 μέτρα (-75dBm@ Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Λειτουργία με μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό AC110 ή 220-240V / DC 27V ή εξωτερικό AC110-220V |
| Βάρος | 2 κιλά (πλήρες σετ) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 171×98×58mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC, DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 W |
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | 5-20 μέτρα (-75dBm) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 90x38x156mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30M ανάλογα με την ισχύ του σήματος |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 180 W |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |