| Μέγεθος | 140*65*22 χλστ |
|---|---|
| Ρεύμα κλεισίματος | 60uA |
| Τάση εξόδου | 5V/1000mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 4000mAH/3.6V |
| Κατεύθυνση αντι-καταγραφής | 300° (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ σε 55℃ |
|---|---|
| Βάρος σώματος | 17.0kg |
| Μέγεθος σώματος | 450×450×200 χιλιοστά |
| Υγρασία εργασίας | 35% έως 85% |
| Είσοδος ισχύος | AC 160V-240V |
| Διαστάσεις | 251 × 140 × 47 χιλιοστά |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Κεραίες | 4 εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
|---|---|
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Εφεδρική μπαταρία | 500mAh, μπαταρία λιθίου, DC7.4V/850MA |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° έως 65°C |
| Μέγεθος σώματος | 450×450×200 χιλιοστά |
|---|---|
| Σωματικό βάρος | 17.0kg |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~55℃ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤240W |
| Είσοδος ισχύος | AC160V~240V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-40 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Υπηρεσίες cOem | Διαθέσιμες υπηρεσίες OEM |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-40 μέτρα |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 16W |
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνεχής λειτουργία | Πάνω από 2,5 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -22℃ έως +70℃ |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 100 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Θύρες εξόδου | 10 ζώνες συχνοτήτων |
| Συνολική ισχύς | 50W |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία αποστολής |
| Διαστάσεις συσκευής | 113 × 60 × 31 mm |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1-2 ώρες με πλήρη φόρτιση |
| Διαστάσεις | 380 × 280 × 130 mm με ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες 2-10 dBi υψηλής απολαβής |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 485 × 350 × 185 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 4,8 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 103W |
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων | 10-100 μέτρα στα -75dBm |