| Σχετική Υγρασία Εργασίας | 80% |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 150W |
| Χρόνος Εργασίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-30 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 έως 55 ℃ |
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| φορτιστής αυτοκινήτου | DC12V IN |
| Μήκος κεραίας | 166mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2watt |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Αποτελεσματικό εύρος | 2-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνολική ισχύς | 12 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC:110/220 V DC 5V, Ηλεκτρικό Ρεύμα: 12A |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 40 μέτρα, ισχύς σήματος <= -75dbm |
| Βάρος συσκευής | 1,75 κλ |
| Μέγεθος | 21*17*6 εκ |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×50×15mm (μήκος×πλάτος×ύψος) |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 8 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V, DC 5V/8A |
| Πίεση αέρα | 86-106 kPa |
| Βάρος | 1.56 κιλά |
| Είσοδος ισχύος | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 24V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 200W |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Φάσμα εμπλοκών | 10 - 80 μέτρα, ανάλογα με την τοπική ισχύ του σήματος |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0,5-1,5 μέτρα |
|---|---|
| Επίδραση προστατευτικών καλυμμάτων | > 80% |
| Γωνία προστασίας | Οριζόντια 90° / Κάθετη 90° |
| Βάρος προϊόντος | 0,6 kg |
| Διαστάσεις προϊόντος | 142*74*29 χλστ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
| Βάρος | 24 κιλά |
| Διαστάσεις | 520 × 300 × 250 χιλιοστά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |