| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Ακτίνα αναχαίτισης | 10-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Διαστάσεις | 330×280×120 χλστ |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220 × 110 × 146 χιλιοστά |
| Βάρος | 5,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 50-200m (Ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 1 κιλό |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/4700mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,9 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50-60Hz με προσαρμογέα DC12V |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-5 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 500 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 20 γρ |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5-95% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C έως +60°C |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 278 × 137 × 42 χιλιοστά |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Εύρος υγρασίας | 5% - 95% |
| Διαστάσεις | 210 x 50 x 170 mm (πλάτος x ύψος x μήκος) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 3.0KG |
| Συνολική ισχύς | 20W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-50 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110-240V-DC5V) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 12W (0,7W ανά μπάντα) |
| Ράδιο κάλυψης | 2-20 μέτρα στα -75dBm (διαφέρει ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7,4V/12000mAh επαναφορτιζόμενη |
| Διαστάσεις | 280×130×46 χιλιοστά (συμπεριλαμβανομένης της κρυφής κεραίας) |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Ακτίνα εμπλοκής | 1-10 μέτρα |
| Βάρος | 0,24 kg |
| Διαστάσεις | 97×48×18 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) * 60 mm (ύψος) * 395 mm (μήκος) |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |