| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Μικτό βάρος | 3,6 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Διαστάσεις | 350×278×98 χιλιοστά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×70 χιλιοστά |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 5W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 3+ ώρες |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 80% |
| Βάρος συσκευής | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις συσκευής | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 108w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-80 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 238×60×395 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Προαιρετικές συχνότητες | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, Ασύρματη κάμερα 1000-1390MHz, κ.λπ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 52×45×15 εκ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 10 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC σε 24V DC) |
| Διαστάσεις | 410×310×91 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-80 μέτρα στα -75dBm |
| Βάρος | 7,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 395mm x 238mm x 60mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V και 12V καλώδιο σε μπαταρία αυτοκινήτου (μήκος 300mm) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 38W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Διαστάσεις | 370 X 140 X 51mm |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Βάρος | 4.0KG |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (η εμβέλεια εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110 ή 220V AC-12V DC) με φορτιστή μπαταρίας αποθήκευσης αυτοκινήτου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 460 × 238 × 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 55 × 44 × 15 εκ |
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 42W |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30 Watt |
| Βάρος | 2,8 KG |
| Υγρασία | 5% - 95% |