| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| طول آنتن | 166 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دامنه موثر | 2-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| توان کل | 12 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC:110/220 V DC 5V، جریان الکتریکی: 12A |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -75dbm |
| وزن دستگاه | 1.75 کیلوگرم |
| اندازه | 21*17*6 سانتی متر |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| توان کل | 0.5W |
| قدرت خروجی کل | 8 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V، DC 5V/8A |
| فشار هوا | 86-106 کیلو پاسکال |
| وزن | 1.56 کیلوگرم |
| ورودی برق | AC 110V-240V |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| مصرف برق | 200 وات |
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| محدوده جنجال | 10 - 80 متر، بسته به قدرت سیگنال محلی |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| شعاع محافظ | 0.5-1.5 متر |
|---|---|
| اثر محافظ | > 80 ٪ |
| زاویه محافظت | افقی 90 درجه / عمودی 90 درجه |
| وزن محصول | 0.6 کیلوگرم |
| ابعاد محصول | 142*74*29 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 200 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| وزن | 24 کیلوگرم |
| ابعاد | 520 × 300 × 250 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |