| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| ابعاد | 650×350×300 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V، 110V یا DC28V |
| وزن واحد اصلی | 30 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| نام | اسلحه ضد پهپاد |
|---|---|
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| انواع پهپادهای قابل تشخیص | هواپیماهای بدون سرنشین سری DJI، هواپیماهای بدون سرنشین عبور و هواپیماهای بدون سرنشین انتقال تصویر DI |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 1-5 کیلومتر |
| باند فرکانس تشخیص | 860-930MHz، 1.2G، 1.4GHz، 2.4GHz، 5.2GHz، 5.8G |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| ابعاد | 167 میلیمتر × 83 میلیمتر × 42 میلیمتر (L×W×H) |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 580×280×410 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| قدرت خروجی کل | 220 وات |
|---|---|
| اندازه بدن | بدنه 45*35*25 سانتی متر (آنتن 6*2 سانتی متر) |
| وزن بدن | 25.0 کیلوگرم |
| دمای کاری | -20℃~75℃ |
| رطوبت کاری | 35 تا 95 درصد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
| باتری خارجی اختیاری | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220V یا 110V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| اندازه | 400×288×155 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه بسته بندی | 450×430×150 میلی متر |
| آنتن | 5dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |