| İsim | Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 650×350×300mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, 110V veya DC28V |
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| İsim | Drone karşıtı silah |
|---|---|
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 1-5 km |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1,2G, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8G |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Boyutlar | 167 mm × 83 mm × 42 mm (U×G×Y) |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 661×460×270mm |
| Ağırlık | 55kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
| Opsiyonel Harici Pil | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ambalaj Boyutu | 450×430×150mm |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |