| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| منبع تغذیه | 165 وات |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
| رطوبت | ≤85% RH |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| آنتن | 5dBi |
| ماژول های پارازیت | 6 |
| محدوده جنجال | 5-50 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| نام | تقویت کننده قدرت GaN |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد، ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| نام | جمر هواپیماهای بدون سرنشین RF |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-240 ولت AC تا 27 ولت DC |
| توان خروجی | مجموع 220 وات (30-50 وات در هر باند) |
| شعاع پارازیت | 100-1000 متر (سیگنال GPS تا 1000 متر) |
| وزن محصول | تقریباً 30 کیلوگرم (با آنتن Omni) |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-600 متر بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| وزن | 35 کیلوگرم |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |