| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 165W |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
| Nem | ≤85% bağıl nem |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Anten kazancı | 5dBi |
| sıkışma modülleri | 6 |
| Sıkışma aralığı | 5-50m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| İsim | GaN güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çalışma Frekansı | 1500-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| İsim | RF Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 110-240V AC'den 27V DC'ye |
| Çıkış Gücü | Toplam 220W (bant başına 30-50W) |
| sıkışma yarıçapı | 100-1000 metre (GPS sinyali 1000m'ye kadar) |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 30 kg (Omni antenlerle) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 400Watt |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 35kg |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |