| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5-10 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km. |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 45 m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyutlar | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| İsim | Drone Tespit Sistemleri |
|---|---|
| Drone türlerinin tespiti ve tanımlanması | DJI serisi dronlar, FPV'ler, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello dronları vb. |
| Algılama frekans bandı | 900MHz,1,2GHz,1,4GHz, 2,4GHz,5,2GHz,5,8GHz |
| Algılama ve konumlandırma mesafesi | 1~10km |
| Tespit yüksekliği | 0m~1000m |