| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| ابعاد | 400 × 290 × 135 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ابعاد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
|---|---|
| زمان کار | عملکرد مداوم 7 * 24 ساعت |
| نرخ داده | 3s-7s |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| ابعاد | L 410 x W 330 x 190 mm |
| نام | سیستم های تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| شناسایی و شناسایی انواع پهپاد | پهپادهای سری DJI، FPVs، Xiaomi، Yuneec، Hubsan، Powervision، پهپادهای Tello و غیره. |
| باند فرکانس تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فاصله تشخیص و موقعیت یابی | 1 تا 10 کیلومتر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر تا 1000 متر |