| Ονομα | Μονάδα GaN |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Συχνότητα | 250-400 MHz (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 24-32V |
| Εξουσία | 100W |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μονάδα αντι-UAV |
| Εύρος ζώνης εργασίας | 700-2000MHZ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5%~95%,Χωρίς συμπύκνωση |
| Κηλίδα της ζώνης | ≤3.0dB |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μονάδα αντι-UAV |
| Εύρος ζώνης εργασίας | 2000MHz |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5%~95%,Χωρίς συμπύκνωση |
| Κηλίδα της ζώνης | ≤3.0dB |
| Ονομα | UAV Drone Jammers |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 450 × 105 × 60 χιλιοστά |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 1,5 κιλό |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 20W, 5-10W ανά μπάντα |
| Τύπος σήματος συμφόρησης | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS Σήματα GLONASS L1 |
| Ονομα | Ενισχυτής ευρυζωνικότητας RF |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 30W |
| Βάρος | 500 γρ |
| Μέγεθος | 109,5*28,5*16 χλστ |
| Τάση - Τροφοδοσία | 24-30V |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Βάρος | 500 γρ |
| Μέγεθος | 117.1*25.6*16mm |
| Τάση - Τροφοδοσία | 24-30V |
| Ονομα | Αντι ενότητα κηφήνων |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 10 W |
| Συχνότητα | 5725-5850MHz |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Τάση - Τροφοδοσία | 24-28V, 0,8-1A |
| Συχνότητα | 5,2G, 5,8G |
| Ανεφοδιασμός τάσης | 24-28V, 0,8-1A |
| Ισχύς εξόδου | 10 W |