| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000mhz |
| Μικτό βάρος | 45 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +65ºC |
| Φάσμα εμπλοκών | 500-2000m (ανάλογα με τις συνθήκες του δικτύου σήματος) |
| Βάρος | 55 κιλά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Αριθμός κεραιών | 8 |
| Φάσμα εμπλοκών | 500-1100 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντικές Κεραίες High Gain |
| Διαστάσεις | 740×510×350mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (110 ή 240 V AC-27V DC) |
| Καθαρό Βάρος | 70 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 350 W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 300-1000 μέτρα στα -75dBm |
| Συχνότητα λειτουργίας | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Απόδοση απόρριψης παρεμβολών | Λόγος σήματος προς θόρυβο έξι παρεμβολών: ≥90dB |
| Ακρίβεια χρονισμού | ≤100 ns (95%) |
| Είσοδος τάσης λειτουργίας | 6~33V |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤25W |
| Συνολική ισχύς | 160W |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής | 47dbm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V, DC 24V |
| Βάρος | 6 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 400 Watt |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Διαστάσεις | 592 * 395 * 265 χλστ |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Βάρος | 22 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 100-300 μέτρα (-75dBm @ Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Διαστάσεις | 520 X 340 X 200mm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC-220V/DC-48V |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 350*190*490 χλστ |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 28V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 150W |
| Διαστάσεις | 220×110×146 χιλιοστά |
| Βάρος | 5,5 κιλά |
| Ονομα | Εμπλοκή βόμβας συνοδείας |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες από την ημερομηνία παράδοσης |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
| Μικτό βάρος | 60 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 800*700*600 χιλιοστά |