| نام | ماژول GaN |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 250-400 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 700-2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| نام | پهپاد پهپاد جمر |
|---|---|
| اندازه محصول | 450 × 105 × 60 میلی متر |
| وزن محصول | تقریبا 1.5 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 20 وات، 5-10 وات در هر باند |
| نوع سیگنال جم | سیگنالهای پهپادهای RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 |
| نام | تقویت کننده پهن باند RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 109.5 * 28.5 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 10 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-28 ولت، 0.8-1 آمپر |
| فرکانس | 5.2G، 5.8G |
| عرضه ولتاژ | 24-28 ولت، 0.8-1 آمپر |
| توان خروجی | 10 وات |