| Όνομα προϊόντος | Μονάδα εμπλοκής |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 30W |
| Μέγεθος προϊόντος | 111,7*37,3*19,5 χλστ |
| Ονομα | Αντι ενότητα κηφήνων |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα εργασίας | 720-1020MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 200W |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Μέγεθος | 117.1*25.6*16mm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Μέγεθος | 117.1*25.6*16mm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα | 720-1020 MHz |
| Διάσταση | 117*40*18 χλστ |
| Βάρος | 230 g |
| Ισχύς εξόδου | >20W |
|---|---|
| Βασικό βάρος μονάδας | 1,1 κιλά |
| Μέγεθος | 500×42×100 χιλιοστά |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +50 ° C |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
|---|---|
| Βάρος | 21 κιλά |
| Διαστάσεις | 385×307×180 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +65ºC |
| Φάσμα εμπλοκών | 500m έως 2000m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Βάρος | 45 κιλά, 10,5 κιλά,> 50 κιλά, <4 κιλά, 17 κιλά |
| Δυναμικό | 27/28V DC,220V,28V |
| Απόσταση ελέγχου | 1000 μέτρα,>500μ |
| Διάσταση | 210*110*25 (χιλ.) |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Συχνότητα | 250-400MHz |
| Διάσταση | 117*40*18 χλστ |
| Ακτίνα εμπλοκής | 1000-3000 μέτρα |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 190W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 380W |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IPX64 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως 75 ℃ |