| Ονομα | Μονάδα παρεμβολής με μη επανδρωμένο αεροσκάφος |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 10 W |
| Συχνότητα | 5725-5850MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 215W |
|---|---|
| Βασικό βάρος μονάδας | 30 κιλά |
| Μέγεθος | 650×350×300 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10ºC έως +50ºC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
|---|---|
| Μέγεθος | 350 × 190 × 490 mm |
| Βάρος κύριου κινητήρα | 16,8 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Λειτουργία με μπαταρία | 1,5 ώρα με εσωτερική μπαταρία 24V, 24Ah |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 350 × 190 × 490 mm |
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 350 × 190 × 490 mm |
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16,8 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος | 350 × 190 × 490 mm |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1,5 ώρα (24V, 24A) |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16,8 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 350 × 190 × 490 mm |
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική παραγωγή δύναμης | 75 βατ |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -15°C έως +75°C |
| Βάρος | Περίπου 16 κιλά |
| Εύρος εμπλοκής (κατευθυντική) | 1000-1500 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 170W |
|---|---|
| Βάρος κύριου κινητήρα | 16,8 κιλά |
| Μέγεθος | 350 × 190 × 490 mm |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος ραδιοσυχνοτήτων Anti FPV Module |
| Συχνότητα | 700-1000 MHz (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 32V |
| Εξουσία | 100W |