| İsim | GaN Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 250-400MHz (Özelleştirilebilir) |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Güç | 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | UAV karşıtı modül |
| Çalışma bant genişliği | 700-2000MHZ |
| BAĞIL NEM | %5~%95, Yoğuşma Yok |
| Bant içi dalgalanma | ≤3.0db |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | UAV karşıtı modül |
| Çalışma bant genişliği | 2000MHz |
| BAĞIL NEM | %5~%95, Yoğuşma Yok |
| Bant içi dalgalanma | ≤3.0db |
| İsim | İHA Drone Karıştırıcılar |
|---|---|
| Ürün boyutu | 450 × 105 × 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 1,5 kg |
| Çıkış Gücü | Toplam 20W, bant başına 5-10W |
| Sıkışma Sinyali Türü | Drone'lar RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 Sinyalleri |
| İsim | RF Geniş Bant Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 109,5*28,5*16mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Gerilim - Besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Sıklık | 5.2G, 5.8G |
| Voltaj besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Çıkış Gücü | 10W |