| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
|---|---|
| Σειρά παρέμβασης | 1500-3000 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V / DC24V |
| Χρόνος φόρτισης | 3-4 ώρες |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V 40A |
| Υγρασία | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000mhz |
| Μικτό βάρος | 45 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 500-2000μ |
| Σύστημα ψύξης | 4 Ανεμιστήρες ψύξης |
| Μπαταρία | 27V 56Ah ενσωματωμένο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 630×500×350mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Μικτό βάρος | 56 κιλά (συμπεριλαμβανομένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Διαστάσεις | 740×510×350mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 70 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 300-1000 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤150μ |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Τροφοδοτικό | AC200-AC240 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +55°C |
| Μέγεθος | 820 x 925 x 360 mm |
| Συχνότητα λειτουργίας | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Ακρίβεια τοποθέτησης | Χωρίς παρεμβολές: Οριζόντια ≤1,5m, Υψόμετρο ≤1,5m Με Παρεμβολή: Οριζόντια ≤10m, Υψόμετρο ≤10m |
| Ακρίβεια ταχύτητας | ≤0,2 m/s (95%) |
| Ακρίβεια χρονισμού | ≤100ns (95%) |
| Τάση λειτουργίας | 6-33V |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 1,5 ώρα (24V, 24A) |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16,8 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Καθαρό Βάρος | 70 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 350 W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 300-1000 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ονομα | Φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 40W |
| Μπαταρία | +24V/5AH ζωή PO4 |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Διαστάσεις εσωτερικού κουτιού | 450×350×300 χιλιοστά |
| Μπαταρία | 27V 56Ah |
|---|---|
| Διαστάσεις | 630×500×350mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 330W |