| نام محصول | ماژول پارازیت |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 111.7 * 37.3 * 19.5 میلی متر |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 720-1020MHz |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 200 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| توان خروجی | > 20 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 1.1 کیلوگرم |
| اندازه | 500×42×100 میلی متر |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 600 وات |
|---|---|
| وزن | 21 کیلوگرم |
| ابعاد | 385×307×180 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 500 متر تا 2000 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 250 تا 400 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| شعاع پارازیت | 1000-3000 متر |
|---|---|
| توان خروجی | مجموع 190 وات |
| مصرف برق | 380W |
| رتبه بندی ضد آب | IPX64 |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ تا 75 |