| Ürün Adı | Sıkışma modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ürün boyutu | 111,7*37,3*19,5 mm |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Çıkış Gücü | >20W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 1.1kg |
| Boyut | 500×42×100mm |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Ağırlık | 21kg |
| Boyutlar | 385×307×180mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500m ila 2000m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 250-400MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |