| قدرت خروجی کل | 200 وات |
|---|---|
| محدوده تداخل | 1500-3000 متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V / DC24V |
| زمان شارژ | 3-4 ساعت |
| باتری داخلی | 24 ولت 40 آمپر |
| رطوبت | تا 80% |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20-6000 مگاهرتز |
| وزن ناخالص | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 500 تا 2000 متر |
| سیستم خنک کننده | 4 فن خنک کننده |
| باتری | 27V 56Ah داخلی |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 56 کیلوگرم (شامل آنتن) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 740×510×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فرکانس عملیاتی | BDS-B1: 1561.098 مگاهرتز GPS-L1، GAL-E1: 1575.42 مگاهرتز GLO-G1: 1602 مگاهرتز |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی | بدون تداخل: افقی ≤1.5 متر، ارتفاع ≤1.5 متر با تداخل: افقی ≤10 متر، ارتفاع ≤10 متر |
| دقت سرعت | ≤0.2m/s (95%) |
| دقت زمان بندی | ≤100ns (95%) |
| ولتاژ عملیاتی | 6-33 ولت |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| زمان اجرای باتری | 1.5 ساعت (24 ولت، 24 آمپر) |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 350 وات |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| باتری | +24V/5AH LiFe PO4 |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| ابعاد جعبه داخلی | 450×350×300 میلی متر |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 330 وات |