| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| girişim aralığı | 1500-3000 metre |
| Güç Kaynağı | AC100-240V / DC24V |
| şarj süresi | 3-4 saat |
| Dahili batarya | 24V 40A |
| Nem | %80'e kadar |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m |
| Soğutma sistemi | 4 Soğutma Fanı |
| Pil | 27V 56Ah dahili |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Brüt ağırlık | 56kg (antenler dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit Yok: Yatay ≤1,5m, Yükseklik ≤1,5m Parazitli: Yatay ≤10m, Yükseklik ≤10m |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 6-33V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Net ağırlığı | 70kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Pil | +24V/5AH Hayat PO4 |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| İç kutu boyutları | 450×350×300mm |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 330W |