| Ονομα | Συσκευή ανίχνευσης drone |
|---|---|
| Ανιχνεύσιμοι τύποι drone | Αεροπλάνα σειράς DJI, αεροπλάνα διαδρομής και αεροπλάνα μεταφοράς εικόνας DIY |
| Απόσταση ανίχνευσης | 1-2 χλμ |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 300MHz - 6200MHz |
| Εύρος τάσης τροφοδοσίας | 9-36V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 400W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 50-350 μέτρα στα -75dBm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 800 × 700 × 600 mm |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα | 1170-1280MHz |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 24-28V |
| Μέγεθος | 125*60*20 χλστ |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 30W |
| Συχνότητα | 5725-5850MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-36V |
| Μέγεθος | 29.7*131*15.5mm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Συχνότητα | 5150-5350 MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-36V |
| Μέγεθος | 117.1*25.6*16mm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα | 2100-2800Hz |
| Τάση λειτουργίας | Συνεχή 24-32V |
| Μέγεθος | 29.7*131*15.5mm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα | 860-930MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Μέγεθος | 117.1*25.6*16mm |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 100 W |
| Συχνότητα | 5700-5850 MHZ |
| Τάση λειτουργίας | 8Α~10Α |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| εσωτερική μπαταρία | 24V DC, 2 ώρες χρόνο λειτουργίας |