| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 20-6000 مگاهرتز |
| وزن ناخالص | 45 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 500-2000 متر (بسته به شرایط شبکه سیگنال) |
| وزن | 55 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| تعداد آنتن | 8 |
| محدوده جنجال | 500-1100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| ابعاد | 740×510×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (110 یا 240 ولت AC-27 ولت DC) |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| توان کل | 350 وات |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| فرکانس عملیاتی | BDS-B1: 1561.098 مگاهرتز GPS-L1، GAL-E1: 1575.42 مگاهرتز GLO-G1: 1602 مگاهرتز |
|---|---|
| عملکرد رد تداخل | نسبت سیگنال به نویز شش تداخلی: ≥90dB |
| دقت زمان بندی | ≤100 ns (95%) |
| ورودی ولتاژ عملیاتی | 6 تا 33 ولت |
| مصرف برق | ≤25 وات |
| توان کل | 160 وات |
|---|---|
| میانگین توان خروجی | 47dbm |
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | AC 110-240V، DC 24V |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 400 وات |
| وزن | 28 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 * 395 * 265 میلی متر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| وزن | 22 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
| محدوده جنجال | شعاع 100-300 متر (-75dBm @ آنتن های همه جهته) |
| ابعاد | 520 × 340 × 200 میلی متر |
| مصرف برق | 600 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC-220V/DC-48V |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 350*190*490 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
| مصرف انرژی | 150 وات |
| ابعاد | 220×110×146 میلی متر |
| وزن | 5.5 کیلوگرم |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| گارانتی | 12 ماه از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 60 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 800*700*600 میلی متر |