| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Anten Sayısı | 8 |
| Sıkışma aralığı | 500-1100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100 ns (%95) |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Toplam Güç | 160W |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 47dbm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, DC 24V |
| Ağırlık | 6kg |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 400 watt |
| Ağırlık | 28 kg |
| Boyutlar | 592*395*265mm |
| Sıkışma aralığı | 50-600 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC-220V/DC-48V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Boyutlar | 350*190*490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Enerji Tüketimi | 150W |
| Boyutlar | 220×110×146mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Garanti | Teslim tarihinden itibaren 12 ay |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Brüt ağırlık | 60kg |
| Paket Boyutu | 800*700*600mm |