| نام | دستگاه تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| انواع پهپادهای قابل تشخیص | هواپیماهای بدون سرنشین سری DJI، هواپیماهای بدون سرنشین عبور و هواپیماهای بدون سرنشین انتقال تصویر DI |
| فاصله تشخیص | 1-2 کیلومتر |
| باند فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز - 6200 مگاهرتز |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| دمای کاری | -30-60 ℃ |
|---|---|
| توان کل | 400 وات |
| شعاع محافظ | 50-350 متر در -75dBm |
| اندازه بسته | 800 × 700 × 600 میلی متر |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5150-5350 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 2100-2800 هرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 860-930 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5700-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |