| İsim | Drone Algılama cihazı |
|---|---|
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama Mesafesi | 1-2km |
| Algılama frekans bandı | 300MHz - 6200MHz |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Toplam Güç | 400W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 50-350 metre |
| Paket Boyutu | 800 × 700 × 600 mm |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2100-2800Hz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 860-930MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100 w |
| Sıklık | 5700-5850MHZ |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| iç pil | 24V DC, 2 saat çalışma süresi |