| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 400-700 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Boyutlar | 385 × 307 × 180 mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Boyutlar | 350×190×490mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 400W |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 200-300 mhz |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 30V |
| Şartname | 37.3*112*19.5mm |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 428-438MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Koruma Aralığı | Yarıçap 300-500 metre (-75dBm, açık alanda baz istasyonu mesafesine bağlı olarak) |
|---|---|
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| çıkış kanalları | 6 bağımsız çıkış kanalı |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Renk | Siyah, beyaz |