| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | ۴۰۰ تا ۷۰۰ مهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| رطوبت عملیاتی | 30٪ - 95٪ |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 385 × 307 × 180 میلی متر |
| مصرف برق | 600 وات |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| مصرف برق | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 200-300 مگاهرتز |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 30 ولت |
| مشخصات | 37.3*112*19.5mm |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | ۴۲۸-۴۳۸ مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تابع | شناسایی و شناسایی پهپاد |
| محدوده فرکانس | 100 مگاهرتز - 6000 مگاهرتز |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| محدوده محافظ | شعاع 300-500 متر (-75dBm، بسته به فاصله ایستگاه پایه در میدان باز) |
|---|---|
| انواع سیگنال گیر کرده | CDMA: 2.4G، 2.4G، 5.8G، GPS L1، 433MHz، 915MHz |
| کانال های خروجی | 6 کانال خروجی مستقل |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| رنگ | سیاه، سفید |