| Ana birim ağırlığı | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 513*462*233mm |
| Omni Antenler | 8 birim |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Paket Boyutu | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 20W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC24V) |
| Dahili batarya | 24V4Ah |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 330W |
| Boyutlar | 630×500×350mm (anten hariç) |
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit yok: Yatay ≤1,5m (%95), Yükseklik ≤1,5m (%95) Parazitli: Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (% |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Brüt ağırlık | 18kg (15kg + 3kg antenler) |
| Toplam Güç | 75W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Toplam Güç | 330W |
| Paket Boyutu | 800×700×600mm |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC27V) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ila +70°C |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Boyut | 50*300*100mm (braket genişliği: 10cm) |
| şarj süresi | 3-4 saat (dahili lityum pil) |
| Kullanım Süresi | 45-70 dakika |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |