| وزن واحد اصلی | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 513*462*233mm |
| آنتن های Omni | 8 واحد |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 480*115*100mm |
|---|---|
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 20 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC24V) |
| باتری داخلی | 24V4Ah |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| منبع تغذیه | باتری |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 330 وات |
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| فرکانس عملیاتی | L1: 1575.42 مگاهرتز B1: 1561.098 مگاهرتز |
|---|---|
| مقاومت در برابر تداخل | نسبت سیگنال به تداخل تک تداخل: ≥105dB نسبت سیگنال به تداخل سه تداخل: ≥95dB |
| دقت موقعیت یابی | بدون تداخل: افقی ≤1.5 متر (95%)، ارتفاع ≤1.5 متر (95%) با تداخل: افقی ≤10 متر (95%)، ارتفاع ≤10 متر |
| دقت سرعت | ≤0.2m/s (95%) |
| ولتاژ عملیاتی | 5-17 ولت |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400 × 290 × 135 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 18 کیلوگرم (آنتن های 15 کیلوگرم + 3 کیلوگرم) |
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| توان کل | 330 وات |
| اندازه بسته | 800×700×600 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| دمای کاری | -22 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 22 کیلوگرم |
| اندازه | 50*300*100 میلی متر (عرض براکت: 10 سانتی متر) |
| زمان شارژ | 3-4 ساعت (باتری لیتیومی داخلی) |
| از زمان استفاده کنید | 45-70 دقیقه |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |