| نام | ماژول مسدود کننده پهپاد |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 10 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| قدرت خروجی کل | 215W |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 30 کیلوگرم |
| اندازه | 650×350×300 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 50+ درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه | 350×190×490 میلی متر |
| وزن موتور اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| مصرف برق | 600 وات |
| عملکرد باتری | 1.5 ساعت با باتری داخلی 24 ولت، 24 آمپر ساعت |
| وزن واحد اصلی | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن واحد اصلی | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 350×190×490 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| زمان اجرای باتری | 1.5 ساعت (24 ولت، 24 آمپر) |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| کل قدرت خروجی | 75 وات |
|---|---|
| زمان شارژ | 2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -15 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد |
| وزن | تقریبا 16 کیلوگرم |
| محدوده پارازیت (جهت دار) | 1000-1500 متر |
| قدرت خروجی کل | 170 وات |
|---|---|
| وزن موتور اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| اندازه | 350×190×490 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 700-1000 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| ولتاژ عملیاتی | 32 ولت |
| قدرت | 100 وات |