| İsim | Drone sakatlama modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Toplam çıktı gücü | 215W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Boyut | 650×350×300mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Pille çalışma | 24V, 24Ah dahili batarya ile 1,5 saat |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Toplam güç çıkışı | 75 Watt |
|---|---|
| şarj süresi | 2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 ° C ila +75 ° C |
| Ağırlık | Yaklaşık 16 kg |
| Karıştırma Aralığı (Yönlü) | 1000-1500 metre |
| Toplam çıktı gücü | 170W |
|---|---|
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
| Sıklık | 700-1000MHz (Özelleştirilebilir) |
| Çalışma Gerilimi | 32V |
| Güç | 100W |