| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 5km |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | Drone Dedektör Radarı |
|---|---|
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Eğlence | Karşı İHA/Drone Sistemi |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | radar |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C - 55°C |
| Güç Girişi | ≤ 400W (güç tüketimi) AC200V - 240V (giriş) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 75 m/sn |
| Etkili algılama gücü | 100 m - 5,0 km |
| İsim | Karşı dron radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |