| Ονομα | Μονάδα GaN |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Συχνότητα | 250-400 MHz (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 24-32V |
| Εξουσία | 100W |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 200-300 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Τάση λειτουργίας | 30V |
| Προσδιορισμός | 37.3*112*19.5mm |
| Τύπος | Qua-band |
|---|---|
| Κάλυψη | 5000-8000τμ |
| Κέρδος | 80,0db |
| Μέγεθος | 239mm*268mm*58mm |
| Ισχύς εξόδου | 23dBm±2dBm |
| Τύπος | Qua-band |
|---|---|
| Κάλυψη | 800-1500τμ |
| Κέρδος | 75,0db |
| Μέγεθος | 189mm*268mm*58mm |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, DC9V/5A |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Βάρος | < 1,2 kg |
|---|---|
| Μέγεθος | 20,6 × 12,8 × 2,3 εκ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Συχνότητα | 720-1020 MHz |
| Διάσταση | 117*40*18 χλστ |
| Βάρος | 230 g |