| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی رنگی 3.5 اینچی |
|---|---|
| فاصله پارازیت | 0 کیلومتر تا 1.5 کیلومتر |
| فاصله تشخیص | 0 کیلومتر تا 3 کیلومتر |
| باندهای تشخیص | 30 مگاهرتز الی 6 گیگاهرتز |
| وزن | ≤9.5 کیلوگرم (باتری همراه است) |
| نام | دستگاه مزاحم کننده درون |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تجزیه و تحلیل بسته: > 3 کیلومتر * انتقال ویدئو دیجیتال: > 3 کیلومتر * انتقال ویدئو آنالوگ: ≥ 3 |
| پشتیبانی استراتژی | حالت خودکار، حالت دستی |
| مصرف برق | <1500 وات |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
|---|---|
| دقت جهت یابی | ≤±3 درجه |
| فاصله پارازیت | ≥3 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر برای پهپاد |
|---|---|
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| محدوده جنجال | 1-5 کیلومتر |
| مشخصات | باند C (5.5-5.8GHz) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| توان خروجی | 50W در هر باند، 50W-100W (47-50dBm)، 100W (50dBm)، 100Watts، 50w (47dBm) |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| نام محصول | سیستم تشخیص هواپیمای بدون سرنشین ثابت |
| فاصله | شعاع 10 کیلومتری |
| فرکانس های تشخیص | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز، شامل 2400 مگاهرتز |
| نام | رادارهای باند C |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | مشکی |
| نام | ماژول های پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| توان خروجی | 10 مگاوات |
| پوشش | 360 درجه کل حریم هوایی |
| زمان واکنش | <10.0s |
| تحمل فرکانس | ≤ ± 2×10-6 |