| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| DetectieDetectiebandenn Banden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km+ (varieert per omgeving en dronetype) |
| Batterijcapaciteit | 12000 mAh |
| Oplaadvermogen | DC9V, 2A |
| Maat | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (± 2 mm) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Productnaam | Stationair dronedetectiesysteem |
| Afstand | 10 km straal |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Detectiebereik | 5 km voor Drone |
|---|---|
| Hoogtedekking | 40 graad |
| Jamming Range | 15KM |
| Specificatie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Azimuth-dekking | 360 graden |