| سبک | تنه شنا، جامر شنا، بیکینی، پیراهن محافظ در برابر آفتاب، بالاپوش سوتین به همراه بند شلواری با بند کشی |
|---|---|
| رنگ | همانطور که تصاویر نشان می دهد |
| طراحی | طرح های OEM، از طراحان بخواهید طرح های جدید، چاپ گل، قابل تنظیم، طرح های سفارشی ایجاد کنند |
| اندازه | M، XL، L، S، XXS |
| بسته بندی | 1pc/Opp Bag، Opp Bag، درخواست های مشتری، 1set/Opp Bag |
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن خالص | 6 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 450 × 235 × 95 میلی متر |
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (110 یا 240 ولت AC-27 ولت DC) |
| زمان کار باتری | 45-70 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 192w |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 700*680*30 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| توان خروجی | 125 وات |
|---|---|
| بعد | 410 × 240 × 100 میلی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه |
| فن های خنک کننده | 3 عدد |
| توان خروجی | مجموع 45 وات، 1-3 وات هر باند |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110 یا 220V تا DC12V |
| اندازه محصول | 450 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| وزن محصول | 8 کیلوگرم |
| زمان کار | عمل مداوم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
| صافی درون باند | 2db |
|---|---|
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | 220VAC/48VDC (اختیاری) |
| رنگ | همانطور که تصاویر نشان می دهد |
| تایپ کنید | لباس ورزشی، لباس شنا و لباس ساحلی، هالتر، WCDMA، روکش بیکینی |