| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
|---|---|
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| اندازه | 330*238*60 میلی متر |
| وزن | 6.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 90 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| جم شعاع | 20-60 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC24V |
| زمان کار | بدون توقف کار |
| اندازه محصول | 355×238×60mm (شامل آنتن نمی شود) |
| وزن محصول | تقریبا 5.0 کیلوگرم |
| نوع رابط | 7/16 یا NK |
|---|---|
| PIM | <-107dBm |
| مدل | GW-VIP-JAM7 |
| به دست آوردن | 5dBi |
| سرعت باد | 60 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 110-240V یا 12V/24V DC |
|---|---|
| میانگین توان خروجی | 30dBm |
| وزن | 250 گرم |
| توان خروجی | 800 میلی وات |
| محدوده جنجال | 1-10 متر (-75dBm) |
| نام | جمر وای فای قابل حمل |
|---|---|
| اندازه | 10 سانتی متر X 20 سانتی متر، 10 * 13.5 سانتی متر، 10 * 20 سانتی متر، 14.5 * 9.5 سانتی متر یا سفارشی، |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 45 گرم در هر عدد، ≤ 45 کیلوگرم (6 کانال)، 30 گرم |
| قدرت | 150 میلی آمپر، در ولتاژ 12 - 24 ولت DC موجود است |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 550 × 450 × 300 میلی متر |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |