| وزن و ابعاد | 10 کیلوگرم، 45×30×15 سانتی متر (بسته بندی: 55×34×21.5 سانتی متر) |
|---|---|
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| جامپر | کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر 7D-FB |
| مصرف برق | 250 وات |
| وزن | 25 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 510 × 430 × 350 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640*540*550mm (L*H*W) |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| مصرف برق | 1800 وات |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| وزن | 10 کیلوگرم |
| ابعاد | 45×30×25 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 1800/2100Mhz |
| توان خروجی | 20dbm |
| به دست آوردن | 65db |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| توان خروجی | 23dbm |
| وزن | 1 کیلوگرم |