| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| توان خروجی | 20dbm |
| وزن | 0.6 کیلوگرم |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| ساعت کاری | نامحدود |
| پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 200 مگاهرتز |
| آنتنای | 5dBi |
| وزن | 5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، DC 9V5A |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| افزایش سیستم | 90 دسی بل |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| توان خروجی | 43dBm |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| وزن | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |
| پوشش | 100-700 متر مربع، 100 متر مربع، 3000 متر مربع، 2000 متر مربع |
| پهنای باند | باند پهن |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| Mtbf | > 50000 ساعت |
| ریپل در باند | 8db |
|---|---|
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| امپدانس | 50Ω |
| به دست آوردن | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| رنگ | سیاه، سفید |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |