| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1015 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 5-50 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 25-30 وات |
| دمای عملیاتی | -10°C تا +55°C |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| اندازه | 330×238×60 میلی متر |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| توان خروجی | 1135 وات |
| کنترل از راه دور سیمی | کلید روشن/خاموش |
| به دست آوردن | 50±1.0dB |
|---|---|
| تاخیر زمانی | < 1μs |
| دمای عملیاتی | -20 تا +80 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 50±1dBm |
| ابعاد | 175 × 164 × 60 میلیمتر (طول × عرض × ارتفاع) |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| پشتیبانی شبکه | 2G، 3G، 4G |
| افزایش سیستم | 90 دسی بل |
| محدوده فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| وزن | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | < 90% |
| Mtbf | > 50000 ساعت |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V، DC9V/5A |
| رطوبت | < 90% |
| اندازه | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | مشکی |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| رطوبت | 30 تا 60 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 500 وات |
| وزن | 47 کیلوگرم |
| منطقه پارازیت | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |