| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 1800/2100 MHz |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Verdienen | 65db |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 1 kg |