| رطوبت | < 90% |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10°C ~ +55°C |
| وزن | 4.5 کیلوگرم |
| نوع نصب | نصب دیوار |
| امپدانس | 50Ω |
| نام | چند باند جمر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| فرکانس | 8.2 مگاهرتز، 58 کیلوهرتز، 58 کیلوهرتز / 8.2 کیلوهرتز، 8.2 مگاهرتز ± 2٪، 8.2 مگاهرتز / 58 کیلوهرتز |
| بعد | 40mmx40mm، 4*4cm، 157*44*7cm، 195.0*137.0*11.7mm، 25*30*20mm |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |
| نام محصول | ماژول پارازیت |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 111.7 * 37.3 * 19.5 میلی متر |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
|---|---|
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| Mtbf | > 50000 ساعت |
| امپدانس | 50Ω |
| رطوبت | < 90% |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| سایز تقویت کننده | 9.7 × 5.2 × 1.1 سانتی متر |