| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 860-930 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5.2 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز 4.9 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 2400-2500MHz |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 700-1000 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام محصول | ماژول LDMOS LORA |
| فرکانس | 720-1020MHz |
| ولتاژ | 28-32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 2100-2800 هرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 900 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| اندازه | 20X10X5 سانتی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1.2 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |