| قدرت خروجی کل | 300 وات |
|---|---|
| ابعاد | 720×490×240 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 100-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| منبع تغذیه | 165 وات |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
| رطوبت | ≤85% RH |
| کنترل دستی افزایش | گام 31dB / 1dB |
|---|---|
| ریپل در باند | 8db |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| ابعاد | 189 × 268 × 58 میلی متر |
| تایپ کنید | چهار باند |
|---|---|
| پوشش | 5000-8000 متر مربع |
| به دست آوردن | 80.0db |
| اندازه | 239mm*268mm*58mm |
| توان خروجی | 23dBm±2dBm |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | ۴۰۰ تا ۷۰۰ مهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| وزن | 55 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| تعداد آنتن | 8 |
| محدوده جنجال | 500-1100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1135w |
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| تایپ کنید | چهار باند |
|---|---|
| پوشش | 800-1500 متر مربع |
| به دست آوردن | 75.0db |
| اندازه | 189mm*268mm*58mm |
| توان خروجی | 23dbm |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 5150-5350 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |