| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5700-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| نام | مسدود کننده های سیگنال بی سیم |
|---|---|
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| استفاده کنید | خودرو، دستی |
| اندازه | 85mmx37mmx23mm، 320*200*460mm، 150mm*100mm*16mm، 65mm x 61mm x 26mm |
| رنگ | سیاه، سفید |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 720×490×240 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 100-600 متر (بسته به تراکم سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| وزن | 65 کیلوگرم |
| ابعاد | 720*490*240 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه بسته بندی | 450×430×150 میلی متر |
| آنتن | 5dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| ریپل در باند | 8db |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| رطوبت | < 90% |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |